Platba a doprava

MOŽNOSTI PLATBY

Dobírkou:

Zboží zaplatíte řidiči přepravní společnosti nebo pracovníkovi České pošty. V případě dodání zboží mimo Českou republiku je požadována platba předem.

Platba hotově, osobní odběr:

Úhrada bude provedena při předání zboží.

Bankovním převodem:

Úhradu proveďtě po obdržení e-mailu s číslem účtu a variabilním symbolem.Zboží expedujeme až po obdržení platby na náš účet.

Dodací podmínky

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím České pošty, zásilkové společnosti GP nebo zásilkové služby PPL.

Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno od 2 do max. 14 pracovních dnů po obdržení objednávky , vždy Vás budeme emailem informovat, kdy zboží odešleme.

Ke každé zásilce se zbožím bude přiložen daňový doklad, který slouží současně jako dodací a záruční list.

Kurýrní služba PPL

PPL - 100,- KčZboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.Rozvoz v pracovní dny je od 8 do 19 hodin. Přesný čas dodání není možno blíže určit, řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením. Maximální hmotnost zásilky je 35 kg.

Kurýrní služba GP

General Parcel - 100,- KčZboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.Rozvoz v pracovní dny je od 8 do 17 hodin. Přesný čas dodání není možno blíže určit, řidič může klienta telefonicky kontaktovat před doručením. Maximální hmotnost zásilky je 50 kg.

 

Česká pošta, s.p.

Obchodní balík - 100,- KčZboží Vám bude dodáno následující pracovní den po expedici objednávky.Maximální hmotnost zásilky je 30 kg.

 

Výměna zboží:

V případě potřeby (např. zboží neodpovídá vaším představám, vevyhvuje Vám barva, střih,  nebo velikost atp.), Vám nepoužité a nepoškozené zboží, po předchozí domluvě rádi vyměníme nebo Vám vrátíme peníze. Zboží nám zašlete jako doporučený balík na naši adresu viz. faktura. Na kopii daňového dokladu napište svůj požadavek výměny nebo číslo účtu, na které Vám máme převést částku za zboží. Bude-li zboží bez zjevných známek opotřebení nebo poškození, obratem Vám zašleme peníze popřípadě vyměníme zboží za jiné, které si vyberete. Náklady na poštovné, spojené s výměnou zboží, hradí zákazník.